Szablony WordPress – Hotele i obiekty turystyczne

 

Zamawiając stronę internetową możesz wybrać obecnie dowolny szablon z dostępnych obecnie prawie 1000 wysokiej jakości, nowoczesnych,  dostosowanych i zoptymalizowanych do przeglądania zarówno na dużych ekranach monitorów i laptopów jak i na smartfonach.

Obecnie dostępnych jest do wyboru

928

szablonów WORDPRESS PREMIUM

Dostępne szablony z kategorii „Wakacje i aktywność” znajdziesz tutaj: https://divi.express/layout-list/divi-holiday-activity-layouts/

Nie ma wśród nich szablonu, który Ci się spodobał? Wszystkie dostępne obecnie szablony znajdziesz na stronie internetowej: https://divi.express/home-page-layouts/

Jeśli masz problemy z wyborem szablonu pasującego do twojej strony – możemy przedstawić Ci kilka propozycji lub wybrać szablon za Ciebie.

Każdy z szablonów jest dostosowywany do twojej witryny – zmieniane są treści, zdjęcia, możliwa jest także zmiana czcionek oraz kolorystyki.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć kilkunastu wybranych szablonów. Zalecamy jednak przed wyborem przejrzenie na żywo (zarówno przeglądając na komputerze jak i na smartfonie) szablonów z linku powyżej.